Год выхода:
2019
Жанр:
Драма, Кримінал, Трилер
Режисер:
Тодд Філліпс
Продолжительность:
1:56
Актеры:
Хоакін Фенікс, Роберт де Ніро, Зазі Бітц, Френсіс Конрой, Бретт Каллен, Ши Вігхем

Кінофільм «Джокер» — серйозна психологічна драма, яка доведе — Комікси можуть бути дуже серйозними. Історія розповість про звичайного чоловіка Артура Флека, який, як і тисячі інших людей пробує реалізуватися у великому місті. У чоловіка постійні проблеми з роботою, він ходить до психіатра, удома його чекає старенька матір. Навколо героя суцільний негатив і це просто зводить його з розуму. Та у кожного є мрія. У Артура вона є також. Він бажає жартувати і бути стендап коміком. Попри всю важкість свого становища, чоловік бажає веселити публіку.
Але і тут не все пройде так, як він очікував. Події фільму охоплять той відрізок його життя, де все піде не за планом. Чоловіка чекають великі потрясіння, великі зміни і що з цього вийде — побачить кожен глядач переглянувши фільм.
Режисер Тодд Філіпс дав кожному глядачу простір для уяви та роздумів, тому фільм буде потрактований багатьма людьми по різному. Для когось Артур — соціопат, якого зламало суспільство. Для когось — жорстокий убивця. Хто ж він насправді, цей Джокер? Питання завжди залишиться нерозгаданим.